HEBEI REKING WIRE MESH CO., LTD

Sitodruk Siatki i siatki filtrów z materiałami ze stali nierdzewnej, poliestru i nylonu. Materiał do sitodruku

Dom

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Certyfikaty
Chiny Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Certyfikaty
Chiny Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd
Fabryka Workshop Biuro Colleague Z lodu Biuro
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : R & K
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 1500000-5000000
Rok założenia : 1997
pc Export : 70% - 80%
Hebei Reking Wire Mesh Co., Ltd, założona w 1997 roku. Ponad 20-letnia historia.

Nasi klienci z ponad 60 krajów , zapewniamy profesjonalne usługi i produkty najwyższej jakości dla naszych klientów, nasze główne produkty: siatka druciana ze stali nierdzewnej i filtry, siatka poliestrowa / nylonowa do drukowania i filtrowania, siatka poliestrowa i siatka metalowa .

Nasza firma znajduje się w Shijiazhuang, a fabryka znajduje się w strefie parku przemysłowego w hrabstwie South Anping, słynnej chińskiej ziemi z siatki drucianej. Ta firma ma zarejestrowany kapitał w wysokości 15 milionów RMB, powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych, powierzchnię budowlaną 11 000 metrów kwadratowych i 1500 metrów kwadratowych warsztatów sprzątania klasy 1W.

Przez ponad 10 lat rozwoju jesteśmy nie tylko profesjonalnie zaangażowani w produkcję i sprzedaż siatki drucianej ze stali nierdzewnej, sitodruku poliestrowego i drutu ze stali nierdzewnej. Ale produkuj również inne siatki druciane, takie jak karbowana siatka druciana, spawana siatka druciana, perforowany metal, siatka z włókna szklanego, przetworzony produkt z siatki drucianej i drut metalowy.

Realizując interesy z naszymi klientami, kierujemy się wizją najlepszej jakości, terminowej dostawy, rozsądnej ceny i doskonałych usług. Wygraliśmy oceny od naszych klientów o dobrej jakości i reputacji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki i chcielibyśmy nawiązać długoterminowe relacje biznesowe z klientami w kraju i za granicą.

Szczegóły kontaktu
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Tel: 86--13333014783

Faks: 86-311-89635066

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)