HEBEI REKING WIRE MESH CO., LTD

Sitodruk Siatki i siatki filtrów z materiałami ze stali nierdzewnej, poliestru i nylonu. Materiał do sitodruku

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Historia

Certyfikaty
dobra jakość Siatka do sitodruku na sprzedaż
dobra jakość Siatka do sitodruku na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd
Fabryka Workshop Biuro Colleague Z lodu Biuro

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : R & K
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 1500000-5000000
Rok założenia : 1997
pc Export : 70% - 80%
Firma Reking zdała międzynarodowy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001: 2000. Nasz produkt marki Hehuang zdobył wiele pochwał od naszych klientów dzięki niezawodnej jakości i dobrym usługom, terminowej dostawie, rozsądnej cenie i dobrym usługom.

Firma Reking wprowadza tester do drutu stalowego bez stajni, może zbadać nie tylko wytrzymałość na rozciąganie, szybkość wiązania się z innymi fizykami chiamctes, ale także przetestować składnik chemiczny. Takie jak składnik chemiczny i procent rodzaju składników materiał. Porównaj z G / B i wymaganiami klientów poprzez testowanie stricthy.Reking może produkować produkty z większą popularnością przez costomer, być usługą u klientów.

Reking zaprosił najbardziej znanego specjalistę w dziedzinie drucianych siatek jako głównego inżyniera w naszej firmie, a Reking korzysta z możliwości opracowywania produktów według klientów & rsquo; specyficzne wymagania. Reking ma około stu osób zaangażowanych w badania i rozwój produktów, a ponad 20 z nich to inżynierowie i profesjonalni badacze. Reking wyposażony jest w zaawansowany instrument pomiarowy i sprzęt gwarantujący kontrolę jakości naszych produktów.

Firma Reking zdobyła nieustanne wsparcie naszych klientów, kierując się polityką produkcyjną Dobra Jakość i Ustanowiona Reputacja. Reking serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszych fabryk i chciałbyś nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z klientami w kraju i za granicą.

Szczegóły kontaktu
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Tel: 86-311-85236281

Faks: 86-311-89635066

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)