HEBEI REKING WIRE MESH CO., LTD

Sitodruk Siatki i siatki filtrów z materiałami ze stali nierdzewnej, poliestru i nylonu. Materiał do sitodruku

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
Chiny Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Certyfikaty
Chiny Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Od momentu założenia w 1997 r. Firma Reking została przekształcona w firmę produkującą siatki z wielu drutów z produkowanej pojedynczej siatki drucianej ze stali nierdzewnej, siatki sitodruku poliestrowego i siatki sitodruku z nylonu.

    Nasza firma znajduje się w mieście Shijiazhuang i zakładzie zlokalizowanym w strefie przemysłowej Strefa South Anping County „Famous Wire Mesh Land” w Chinach. Firma ta ma kapitał 15 milionów RMB, powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych, obszar budowy 11 000 metrów kwadratowych i 1500 metrów kwadratowych czystych warsztatów Gread 1W.

    Przez ponad 20 lat rozwoju jesteśmy nie tylko profesjonalnie zaangażowani w produkcję i sprzedaż siatki drucianej ze stali nierdzewnej, siatki drukarskiej poliestrowej i siatki sitodruku nylonowego oraz innych akcesoriów do drukowania. , Roller Frame, aluminiowa ramka z jedwabiu, suszarka do suszenia, folia transferowa i tak dalej.

    Śledziliśmy misję najlepszej jakości, terminowej dostawy, rozsądnej ceny i doskonałej obsługi w prowadzeniu interesów z naszymi klientami. Zdobyliśmy pochwałę od naszego klienta z dobrą jakością i reputacją. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu i chcielibyśmy nawiązać dobre długoterminowe relacje biznesowe z klientami w kraju i za granicą.

Szczegóły kontaktu
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Tel: 86-311-85236281

Faks: 86-311-89635066

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)