HEBEI REKING WIRE MESH CO., LTD

Sitodruk Siatki i siatki filtrów z materiałami ze stali nierdzewnej, poliestru i nylonu. Materiał do sitodruku

Dom

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
Chiny Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Certyfikaty
Chiny Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Od momentu założenia w 1997 r. Firma Reking została przekształcona w firmę produkującą siatki z wielu drutów z produkowanej pojedynczej siatki drucianej ze stali nierdzewnej, siatki sitodruku poliestrowego i siatki sitodruku z nylonu.

    Nasza firma znajduje się w mieście Shijiazhuang i zakładzie zlokalizowanym w strefie przemysłowej Strefa South Anping County „Famous Wire Mesh Land” w Chinach. Firma ta ma kapitał 15 milionów RMB, powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych, obszar budowy 11 000 metrów kwadratowych i 1500 metrów kwadratowych czystych warsztatów Gread 1W.

    Przez ponad 20 lat rozwoju jesteśmy nie tylko profesjonalnie zaangażowani w produkcję i sprzedaż siatki drucianej ze stali nierdzewnej, siatki drukarskiej poliestrowej i siatki sitodruku nylonowego oraz innych akcesoriów do drukowania. , Roller Frame, aluminiowa ramka z jedwabiu, suszarka do suszenia, folia transferowa i tak dalej.

    Śledziliśmy misję najlepszej jakości, terminowej dostawy, rozsądnej ceny i doskonałej obsługi w prowadzeniu interesów z naszymi klientami. Zdobyliśmy pochwałę od naszego klienta z dobrą jakością i reputacją. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu i chcielibyśmy nawiązać dobre długoterminowe relacje biznesowe z klientami w kraju i za granicą.

Szczegóły kontaktu
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Tel: 86--13333014783

Faks: 86-311-89635066

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)