HEBEI REKING WIRE MESH CO., LTD

Sitodruk Siatki i siatki filtrów z materiałami ze stali nierdzewnej, poliestru i nylonu. Materiał do sitodruku

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Certyfikaty
dobra jakość Siatka do sitodruku na sprzedaż
dobra jakość Siatka do sitodruku na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd
Fabryka Workshop Biuro Colleague Z lodu Biuro

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : R & K
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 1500000-5000000
Rok założenia : 1997
pc Export : 70% - 80%
Reking przeszedł certyfikat międzynarodowego systemu zarządzania jakością ISO9001: 2000. Nasz produkt marki Hehuang zdobył uznanie naszych klientów dzięki niezawodnej jakości i dobrym usługom, terminowej dostawie, rozsądnej cenie i dobrym usługom.

Firma Reking wprowadza tester drutu stalowego bez naprężeń, może on zbadać nie tylko wytrzymałość na rozciąganie, szybkość wiązania węzłów w postaci innych elementów fizycznych, ale także przetestować składnik chemiczny accurete. Taki jak składnik chemiczny i procent dla rodzaju składników materiał. porównaj z G / B i wymaganiami klientów poprzez rygorystyczne testy. Recing może produkować produkty, które byłyby bardziej popularne przez klienta, być usługą u klientów.

Reking zaprosił najbardziej znanego eksperta w dziedzinie siatki drucianej jako głównego inżyniera w naszej firmie, a Reking cieszy się możliwością opracowywania produktów zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów. Reking ma około setki osób zaangażowanych w badania i rozwój produktów, a ponad 20 z nich to inżynierowie i profesjonalni badacze. Reking jest wyposażony w zaawansowany przyrząd testujący i sprzęt gwarantujący kontrolę jakości naszych produktów.

Reking zdobywa stałe wsparcie naszych klientów zgodnie z polityką produkcyjną Dobrej Jakości i Ugruntowanej Reputacji. Reking serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszych fabryk i pragnie nawiązać długoterminowe relacje biznesowe z klientami w kraju i za granicą.

Często Zadawane Pytania

Jak długo Reking działa i gdzie się znajdujesz?

Od założenia w 1997 r. Firma REKING przekształciła się w przedsiębiorstwo produkujące wiele siatek drucianych z pojedynczej siatki drucianej ze stali nierdzewnej, sitodruku poliestrowego i produktów z drutu ze stali nierdzewnej.

Nasza firma znajduje się w Shijiazhuang, a fabryka znajduje się w strefie parku przemysłowego w hrabstwie South Anping, słynnej chińskiej ziemi z siatki drucianej. Ta firma ma zarejestrowany kapitał w wysokości 15 milionów RMB, powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych, powierzchnię budowlaną 11 000 metrów kwadratowych i 1500 metrów kwadratowych warsztatów sprzątania klasy 1W.

Jakie są twoje godziny pracy?

Normalne godziny pracy to 8:00 - 18:00 China Bejing Time. Posiadamy również usługi faksu, poczty elektronicznej i poczty głosowej 24/7.

Jak radzisz sobie z przesyłkami międzynarodowymi?

Regularnie wysyłamy przesyłki międzynarodowe.

Ceny: w przypadku dużych przesyłek możemy podać miejsce docelowe CIF lub FOB zgodnie z kursem wymiany, RMB Zmień USD.

Warunki: Płatności należy dokonywać z góry w środkach amerykańskich, chyba że uzgodniono inne ustalenia. Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie opłaty maklerskie, podatki i cła. Akceptujemy płatności ekspresowe, przelewem telegraficznym lub akredytywy.

Deklaracja misji:

Jako lider światowego rynku dostaw siatki drucianej, Reking rozumie potrzebę skutecznego wdrażania i ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług.

Reking nadal koncentruje się na potrzebach i wymaganiach klientów, aby zapewnić satysfakcję z korzystania z naszych produktów w celu osiągnięcia ich celów biznesowych.

Zasady dotyczące uszkodzonych przesyłek:

Sprawdź przesyłkę Reking po otrzymaniu. Jeśli wykaże jakiekolwiek uszkodzenie zewnętrzne, zaakceptuj je dopiero po odnotowaniu przez kierowcę uszkodzenia zarówno na jego / jej, jak i twoich kopiach dowodu dostawy i po zażądaniu kontroli przez przewoźnika. Jeśli po otwarciu przesyłki stwierdzisz brak lub uszkodzenie, musisz poprosić przewoźnika o kontrolę w ciągu 15 dni od dostawy lub zrzekniesz się prawa do zgłoszenia roszczenia.

Polityka siły wyższej:

Reking nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia lub pogorszenie wydajności wynikające w całości lub w części z działania siły wyższej, zakłóceń pracy, niedoborów, niemożności pozyskania produktu, dostaw, energii lub surowców, trudnych warunków pogodowych lub jakichkolwiek innych okoliczności lub powodować poza kontrolą Reking w prowadzeniu działalności.

Przykładowe zasady:

Reking dostarczy próbki do testów i inspekcji. Koszt próbek jest za sztukę plus koszty wysyłki.

Rozmiary próbek są następujące:

próbka siatki drucianej ze stali nierdzewnej: 10 * 10 cm, największy rozmiar o rozmiarze A4.

Siatka poliestrowa i nylonowa: wielkość próbki od około 1 m długości do 3 m długości.

Jeśli potrzebujesz większych elementów, skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę.

Możesz wybrać próbki z dowolnej z naszych wymienionych siatek. Przyspieszona wysyłka UPS jest dostępna za dodatkową opłatą. naszym kurierem normalnym kurierem jest DHL, TNE, UPS, EMS, SF-Express lub specjalna linia w twoim hrabstwie, możemy również zaakceptować zorganizowanie przez ciebie kuriera.

Dostarczamy również tarcze siatkowe, takie jak kawałek siatki (okrągły, kwadratowy, trójkątny, pierścieniowy itp., OEM jest dopuszczalny).

Cennik produktów County Reking Screen może szybko uzyskać wycenę przez telefon. Aby otrzymać ofertę e-mail na temat produktu ze stali nierdzewnej i siatki poliestrowej: Musisz podać wymagania dotyczące materiału, średnicy drutu, siatki, szerokości, długości i ilości itp.

Szczegóły kontaktu
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Tel: 86-311-85236281

Faks: 86-311-89635066

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)