HEBEI REKING WIRE MESH CO., LTD

Sitodruk Siatki i siatki filtrów z materiałami ze stali nierdzewnej, poliestru i nylonu. Materiał do sitodruku

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Certyfikaty
dobra jakość Siatka do sitodruku na sprzedaż
dobra jakość Siatka do sitodruku na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd
Fabryka Workshop Biuro Colleague Z lodu Biuro

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : R & K
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 1500000-5000000
Rok założenia : 1997
pc Export : 70% - 80%
Często Zadawane Pytania

Jak długo działa Reking i gdzie się znajdujesz?

Od założenia w roku 1997 firma REKING została przekształcona w firmę produkującą wiele drucianych drutów z jednej siatki drucianej ze stali nierdzewnej, sitodruku poliestrowego i drucików ze stali nierdzewnej.

Nasza firma znajduje się w Shijiazhuang i Fabryce zlokalizowanej w strefie przemysłowej Strefy South Anping County, słynnej chińskiej siatki drucianej. Firma ta zarejestrowała kapitał w wysokości 15 milionów RMB, powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych, powierzchnię konstrukcyjną 11 000 metrów kwadratowych i 1500 metrów kwadratowych w czystych warsztatach klasy 1W.

Jakie są twoje godziny pracy?

Normalne godziny pracy to od 8:00 do 18:00 czasu China Bejing. Oferujemy również usługi faksu, poczty e-mail i poczty głosowej 24/7.

Jak radzisz sobie z przesyłkami międzynarodowymi?

Wysyłamy międzynarodowo na bieżąco.

Ceny: w przypadku dużych przesyłek możemy podać cenę docelową CIF lub FOB według kursu wymiany, RMB Zmień USD.

Warunki: Płatności muszą być dokonywane w środkach USA z góry, chyba że uzgodniono inne ustalenia. Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie opłaty maklerskie, podatki i cła. Akceptujemy płatności ekspresową, telegraficzną lub L / C.

Misja:

Jako światowy lider w dostarczaniu siatki drucianej, Reking rozumie potrzebę skutecznego wdrażania i ciągłego ulepszania naszych produktów i usług.

Reking nadal koncentruje się na potrzebach i wymaganiach klientów, aby zapewnić satysfakcję z korzystania z naszych produktów w celu osiągnięcia ich celów biznesowych.

Zasady dotyczące uszkodzonych przesyłek:

Sprawdź przesyłkę Reking po jej otrzymaniu. Jeśli pokazuje jakiekolwiek zewnętrzne uszkodzenie, zaakceptuj je dopiero po tym, jak kierowca zauważy uszkodzenie zarówno jego i twoich kopii dowodu dostawy, jak i zażądałeś inspekcji przez przewoźnika. Jeśli po otwarciu przesyłki zauważysz brak lub uszkodzenie, musisz poprosić o kontrolę przez przewoźnika w ciągu 15 dni od dostawy lub zrzec się prawa do złożenia reklamacji.

Polityka siły wyższej:

Reking nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia lub pogorszenie działania, które skutkuje w całości lub w części działaniami Boga, zakłóceniami w pracy, brakami, niemożnością pozyskania produktu, materiałów eksploatacyjnych, energii lub surowców, surowych warunków pogodowych lub jakichkolwiek innych okoliczności. lub powodować poza kontrolą Reking w prowadzeniu jej działalności.

Przykładowe zasady:

Reking dostarczy próbki do testów i inspekcji. Koszt próbek to za sztukę plus koszty wysyłki.

Rozmiary próbek są następujące:

próbka z siatki drucianej ze stali nierdzewnej: 10 * 10 cm, największy rozmiar w rozmiarze A4.

Siatka poliestrowa i nylonowa: wielkość próbki około 1m od legntha do 3m długości.

Jeśli potrzebujesz większych kawałków materiału, skontaktuj się z nami w sprawie oferty.

Możesz wybrać próbki z dowolnej z naszych wymienionych sieci. Przyspieszona dostawa UPS jest dostępna za dodatkową opłatą. naszą kurierską zwykłą firmą kurierską są: DHL, TNE, UPS, EMS, SF-Express lub specjalna linia hrabstwa, możemy również zaakceptować twoją przesyłkę kurierską.

Dostarczamy również tarcze siatkowe, takie jak element siatkowy (okrągły, kwadratowy, trójkątny, pierścieniowy itd., Dopuszczalny jest OEM).

Pricerzy produktów z produktu Screen Reking mogą szybko uzyskać szybkie oferty przez telefon. Aby otrzymać wycenę adresu e-mail dla siatki ze stali nierdzewnej i siatki poliestrowej: Musisz podać materiał, średnicę drutu, siatkę, szerokość, długość i ilość itp. Wymagania.

Szczegóły kontaktu
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Tel: 86-311-85236281

Faks: 86-311-89635066

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)